Все про двері. Міжкімнатні двері і тренди 2020

Posted in Новини

Всі ми стежимо за модою. Дивимося покази наступних сезонів, приміряємо на себе новинки, визначаємо підійде – НЕ підійде нам той чи інший трендовий колір, фасон, матеріал. І вже знаючи трендові напрямки вирішуємо, що будемо купувати в наступному сезоні. Двері, як і інші предмети, також схильні до моди. Вони є окрасою житла, з їх допомогою ви можете не тільки закрити простір, але і прикрасити ваше житло. Що ж нам несе рік прийдешній – 2020?

  1. Нестандартні розміри

Всі ми звикли, що двері бувають декількох розмірів, причому вони чітко вказуються. Висота від 196 до 216 і ширина 60, 70, 80, 90 см.
Рік 2020 року – відходимо від стандартів. Модні високі двері, бажано до стелі, можна з фрамугою. Більше світла, приміщення здається вище. Причому фрамугу можна розписати або зробити вітраж, або мозаїку. Це теж в тренді 2020 і про це поговоримо нижче.

  1. Розсувні двері

Тренд не новий, але завдяки новим технологіям набирає обертів. Двері роблять до стелі на нечутних роликах. Вони ніби ширяють у повітрі і абсолютно безшумні. І якщо раніше їх використовували в маленьких квартирах, щоб заощадити простір, то зараз використовувати можна і в великих квартирах, щоб розсунути простір. Причому двері можуть як йти за стіну, так і в стіну, і складатися. Двері так само можуть бути і скляними, щоб розділити простір. Так ви можете відгородити, наприклад, дверима зимовий сад. У вас буде гарний вигляд і приємна температура, в зимовому саду вона однозначно нижче взимку і вище влітку.

  1. Оформлення і фурнітура

Дизайнери кажуть про те, що 2020 рік – це рік дуже красивих дверей: вітражі, мозаїка, інкрустація, розпис. Все це буде модно в 2020 році. Дуже красиво виглядатимуть східні орнаменти, арабески, розпис аквареллю, велика і дрібна мозаїка, всілякі вітражі.

Експериментуйте! Все що ви придумаєте в цих стилях, в моді. Краса в тренді незалежно від року. І сто, і тисячу років тому це було модно. Так що тут ви не прогадаєте.

Фурнітура завжди була прикрасою дверей. Тут можливий і мінімалізм – зовсім без ручок, і всякі цікаві ручки, наприклад, у вигляді куль, і класика: мідні, бронзові, ковані.

Дверні ручки – це окрема тема. Я викладу коли-небудь колекцію фото ручок, зібрану моєю подругою по всьому світу. Є дуже цікаві екземпляри. Люди і 1000 років тому надавали значення ручкам дверей, і що тільки не придумували!

  1. Колір.

Ну і наостанок колір дверей. Якого кольору вибрати двері? Якщо в цьому році були модні двері білого кольору, то 2020 несе докорінні зміни. Набирають обертів кольорові двері. Особливо популярним стає зелений колір і всі його відтінки. А ще цікавіше – фарбуємо двері в колір стін. Дуже красиво буде виглядати помаранчева стіна з помаранчевої дверима. Пам’ятайте тренд цього 2019 року – приховані двері? Це коли коробка монтується в стіну ще на етапі будівництва. Ось такі двері і фарбуємо в колір стіни або інший відповідний, який Вам подобається. Даємо волю фантазії. Виходить красиво і модно.

Ось ті тренди, про які я хотів вам розповісти напередодні 2020 року. Задавайте питання, пишіть, телефонуйте. Переглядайте на каталог і, якщо вирішили вибрати двері, звертайтеся. Зробимо все, щоб ви залишилися задоволені і насолоджувалися вашим інтер’єром. З наступаючим Новим роком!

Демчук Станіслав
Засновник фірми «Двері-пол»

There are no reviews yet.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Почнить вводити символи і натисніть Enter для пошуку

Кошик